اخبار

تکاپوی شانه به شانه رسانه نگاران/ خبرگزاری مهر، صدر جدول را از فارس گرفت

تکاپوی شانه به شانه رسانه نگاران/ خبرگزاری مهر، صدر جدول را از فارس گرفت
خبرگزاری های مهر با 372 اثر، فارس با 364 اثر و دانشجویان ایران (ایسنا) با 287 اثر پیشتاز دیگر رسانه ها در ارسال آثار به بیستمین جشنواره مطبوعات هستند.

بنابر آخرین گزارشی که از دبیرخانه بیستمین جشنواره مطبوعات، ساعت 10 صبح جمعه، 11 بهمن ماه جاری به ستاد اطلاع رسانی جشنواره رسیده است، خبرگزاری های مهر، فارس و دانشجویان ایران (ایسنا)، رتبه های اول تا سوم و سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا)، با 239 اثر، روزنامه جام جم با 202 اثر، روزنامه قدس با 197 اثر، روزنامه همشهری با 194 اثر، روزنامه ایران با 192 اثر، نشریه شهرآرا با 181 اثر، روزنامه اعتماد با 129 اثرخبرگزاری ایمنا با 123 اثر و روزنامه جوان با 112 اثر، رتبه های چهارم تا دوازدهم را در ارسال آثار به جشنواره بیستم به خود اختصاص دادند.

بنابراین، در رقابت بین رسانه های پیشتاز، خبرگزاری مهر، با پیشی گرفتن از خبرگزاری فارس، صدر جدول را از آن خود کرد، روزنامه جام جم، با پیشی گرفتن از روزنامه های شهر آرا، قدس و ایران، به صدر جدول روزنامه ها رسید و شهر آرا با سقوط 5 پله ای به رتبه نهم رسانه ها در ارسال آثار رسید.

همچنین خبرگزاری ایرنا با 4 و روزنامه همشهری با 2 پله صعود به ترتیب، جایگاه چهارم و هفتم رسیدند و روزنامه قدس با یک، ایران با دو و جوان با یک پله سقوط، به ترتیب، جایگاه ششم، هشتم و دوازدهم را از آن خود کردند.

بنابراین گزارش، روزنامه اعتماد، همچنان رتبه دهم و خبرگزاری ایمنا با صعود یک پله ای به جایگاه یازدهم رسانه ها در ارسال آثار رسیده است.


۱۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید