اخبار

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره مطبوعات تا 10 بهمن

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره مطبوعات تا 10 بهمن
مهلت ارسال آثار برای شرکت در بیستمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‏ ها و پایگاه‏ های اطلاع‏ رسانی به مدت 10 روز تمدید شد.

ستاد اطلاع‏ رسانی بیستمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‏ ها و پایگاه‏ های اطلاع‏ رسانی با اعلام برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره در هفته اول اسفند در تالار وحدت اعلام کرد: "در پی درخواست‏ های علاقه‏ مندان و شرکت کنندگان محترم، مهلت ارسال آثار تا 10 بهمن ماه تمدید شده است."

روزنامه ‏نگاران، نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان مطبوعات و همچنین خبرگزاری‏ ها و پایگاه‏ های اطلاع رسانی اینترنتی می توانند آثار برتر خود را که از آغاز فروردین ماه 1391 تا پایان شهریورماه 1392 انتشار یافته ‏اند، به نشانی www.jashnvarehrasaneh.ir  ارسال کنند.

امسال مدیریت بیستمین جشنواره با طراحی یک پایگاه ویژه برای ارسال آثار به صورت الکترونیکی، بسیاری از مشکلات ارسال اثر به صورت پستی را تسهیل کرده است.

همچنین در پی انتشار اخباری مربوط به برگزار شدن یا نشدن نمایشگاه مطبوعات، برای برخی این شبهه به وجود آمده است جشنواره مطبوعات نیز برگزار نخواهد شد.

معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع ‏رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلام این که نمایشگاه و جشنواره مطبوعات دو اقدام مجزا از یکدیگر هستند، اعلام کرد: "مراسم اختتامیه جشنواره مطبوعات در هفته اول اسفند ماه در تالار وحدت برگزار می‏ شود."

دبیرخانه جشنواره در پاسخ به درخواست‏ های روزنامه ‏نگاران مبنی بر پذیرش آثار با نام‏ های پوشیده نیز اعلام کرد: "شرکت‏کنندگان می‏توانند آثار منتشر شده بدون نام یا با نام مستعار را نیز ارسال کنند. در این صورت پدیدآورنده اثر موظف است پس از راهیابی به مرحله نهایی، نام ه‏ای از سوی مدیرمسئول روزنامه یا خبرگزاری، مبنی بر احراز هویت اثر به دبیرخانه جشنواره ارایه کند."

۳۰ دی ۱۳۹۲ ۱۵:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید