اخبار

آیت الله مهدوی کنی مطرح کرد: برگزاری نمایشگاه نشریات تخصصی با حضور اساتید متقی ضرورت دارد

آیت الله مهدوی کنی مطرح کرد: برگزاری نمایشگاه نشریات تخصصی با حضور اساتید متقی ضرورت دارد
به گزارش ستاد خبری اولین نمایشگاه نشریات تخصصی، «آیت الله مهدوی کنی» رییس دانشگاه امام صادق (ع) درباره لزوم و ضرورت برپایی نمایشگاه نشریات تخصصی به همت معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: نشریات علمی و تخصصی که در کشور منتشر می شوند، باید جایی برای نمایش داشته باشند و ضرورت برپایی این نمایشگاه، روشن است.

رییس مجلس خبرگان رهبری در مورد راهبری چنین برنامه هایی پیشنهاد داد: این نمایشگاه و به منصه ظهور گذاشتن مجلات و نشریات تخصصی علمی و پژوهشی باید تحت نظر اساتیدی باشد که درست راهنمایی کنند و کج فکری در آنها راه نداشته باشد؛ چرا که در مسائل پژوهشی، روش ها و دیدگاه ها با هم تفاوت می کند و اگر دیدگاه ها کج باشد، به تدریج آثار منفی در پی خواهد داشت.

به گفته رییس دانشگاه امام صادق (ع)، باید اساتید صحیح متقی در برگزاری نمایشگاه نشریات تخصصی حضور داشته باشند و هدایت کننده باشند.

  قابل ذکر است نخستین نمایشگاه نشریات تخصصی به همت معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 14 اسفند به مدت یک هفته در مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می شود.  در این نمایشگاه بیش از یکصد نشریه تخصصی در حوزه های مختلف علوم و معارف برای نخستین بار در یک نمایشگاه واحد گردهم می آیند.


۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید