اخبار

16 بهمن ؛ آغاز ثبت نام نشریات در اولین نمایشگاه نشریات تخصصی

متقاضیان شرکت در نمایشگاه «نشریات تخصصی و دانشگاهی» می توانند از روز دوشنبه 16/11/1391 برای ثبت نام به مؤسسه نشرآوران به نشانی تهران، ‌خیابان ولی عصر(عج)، ‌بالاتر از سه راه شهید بهشتی، خیابان شهید اکبری، پلاک 24 مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88723227 و نمابر 88721299 تماس حاصل نمایند.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی، اولین نمایشگاه نشریات تخصصی و دانشگاهی با هدف حمایت از تولید علم و جنبش نرم افزاری، توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه مطبوعات و با شعار «رسانه دانش بنیان، پشتوانه امروز، پیشرفت فردا» از 14 تا 20 اسفند ماه   سال 1391 در محل مرکز آفرینش های فرهنگی- هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می شود.

نمایشگاه « نشریات تخصصی و دانشگاهی» به نشریات و رسانه های حوزه علوم انسانی، علوم اسلامی (تاریخ، جغرافیا، فلسفه،‌حقوق، جامعه شناسی، علوم سیاسی، ادبیات فارسی، زبان شناسی، روان شناسی، هنر و علوم ارتباطات)، علوم پایه، فنی و مهندسی، پزشکی و پایگاه های اطلاع رسانی علمی اختصاص دارد.

لازم به ذکر است تمامی نشریاتی که با موضوع تخصصی در زمینه علوم انسانی، علوم پایه، پزشکی و فنی و مهندسی منتشر می شوند؛ می توانند در این نمایشگاه شرکت نمایند


۱۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۸:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید