اخبار

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها آبان ماه برگزار می‌شود

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها آبان ماه برگزار می‌شود
نوزدهمین نمایشگاه بین‌‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها از 7 تا 13 آبان ماه امسال در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها آبان ماه امسال با حضور رسانه‌های داخلی و خارجی برپا خواهد شد.

در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها همانند دوره گذشته، مدیران ارشد نشریات   کشورهای اسلامی جهان در قالب اتحادیه مطبوعات جهان اسلام در نمایشگاه تهران حضور دارند.

برگزاری نشست‌ها و کارگاه‌های علمی آموزشی با موضوعات مختلف از بخش‌های نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها به شمار می‌رود.

نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها را معاونت امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف همگرایی رسانه‌ها و ایجاد نگاه تخصصی به مطبوعات و رسانه‌ها برگزار می‌کند.  

براساس این گزارش، در نمایشگاه هجدهم حدود 600 غرفه شامل مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی در مصلای امام خمینی (ره) محل برگزاری این رویداد فرهنگی حضور دارند.  

همچنین در سال گذشته پنج میلیارد ریال، 500 میلیون تومان، بن خرید مطبوعات به بازدید‌ کنندگان و مراجعه‌ کنندگان نمایشگاه مطبوعات اختصاص داده شد.  

همچنین در دوره گذشته برگزاری این رویداد فرهنگی بیش از 18 نشریه کودک و نوجوان در بخش کودک و نوجوان نمایشگاه مطبوعات حضور داشتند.

در بخش بین‌الملل هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها، 100 رسانه از 50 کشور جهان حضور داشتند.


۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۱۳:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید