اخبار

همزمان با نمایشگاه نشریات خانوادگی؛ کارگاه "مثبت اندیشی از خرافه تا واقعیت" برگزار می شود

همزمان با نمایشگاه نشریات خانوادگی؛ کارگاه "مثبت اندیشی از خرافه تا واقعیت" برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی نمایشگاه نشریات خانوادگی، کارگاه مثبت اندیشی از خرافه تا واقعیت با هدف بررسی نگارش مطالب مثبت اندیشانه در نشریات برگزار خواهد شد. در این کارگاه سعی می شود که مرز بین واقعیت و خرافه در نشریاتی که به مضامین موفقیت می پردازند، مشخص شود.

نمایشگاه نشریات خانوادگی به نشریاتی اختصاص دارد که زمینه، موضوع و ماهیت آنها در خدمت اطلاع رسانی، آموزش، تفرثیح و سرگرمی نهاد خانواده و اعضای آن باشد. همه نشریاتی که با موضوع خانه و خانواده، مدیریت خانه، مهارت های زندگی، تعلیم و تربیت، مشاوره خانوادگی، تعلیمات دینی، معلومات عمومی، طنز، تفریح و سرگرمی، آشپزی، دکوراسیون، تغذیه، سلامت و ورزش همگانی منتشر می شوند و مورد نیاز هر یک از اعضای خانواده اعم از کودکان، نوجوانان، جوانان، بانوان سالمندان خانواده ها هستند، در این نمایشگاه شرکت کنند.

برگزاری سلسله نشست‌های مطبوعات در خانه با حضور چهره‌های برجسته فرهنگی، روان‌شناسی، سینمایی و ورزشی، برپایی نمایشگاه عکس و کاریکاتور با عنوان سبک زندگی و سالن ویژه کودکان و نوجوانان از بخش های این نمایشگاه فرهنگی است.

نخستین نمایشگاه نشریات خانوادگی را معاونت امور مطبوعاتی وزارت ارشاد از 23 تا 30 شهریور ماه در سالن حجاب مرکز آفرینش های هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می کند.


۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۹:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید