اخبار

عضو کمیسیون فرهنگی: نمایشگاه نشریات خانوادگی در سطح استانی برگزار شود

عضو کمیسیون فرهنگی: نمایشگاه نشریات خانوادگی در سطح استانی برگزار شود
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به بحث جدی خانواده در نشریات اشاره کرد و گفت:مجلات نقش اساسی در هویت بخشی نهاد اصلی جامعه بر عهده دارند

به گزارش روابط عمومی نمایشگاه نشریات خانوادگی، محمد باقری گفت: حفظ نظام به پایداری خانواده ها مربوط می شود و نشریات در این حوزه می توانند تعیین کننده باشند.

وی به حساسیت مقوله خانواده در کشور اشاره کرد و افزود: وظیفه رسانه ها شناخت بطن جامعه است که با انجام تحقیقات میدانی و ارایه مقالات علمی می توان به آن دست یافت.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: دولت باید به حمایت از نشریات محلی در شهرستانها بپردازد چرا که در کشوری با قومیت های مختلف زندگی می کنیم که باید آنها را به خوبی شناخت تا با ارایه مطالب مورد نیاز به این افراد آنها به سوی شناخت مسایل ریشه ای در خانواده هدایت کرد.

باقری گفت که حمایت ها باید به شکل تامین مواد اولیه، کاغذ، بیمه صاحبان نشر باشد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس به برگزاری نمایشگاه نشریات خانوادگی اشاره کرد و توضیح داد: بهتر است این رویداد فرهنگی در مکانی آرام و پس از آن این نمایشگاه هر ماه در استانهای مختلف برپا شود.

باقری افزود: این نمایشگاه نباید در بحث محتوایی سلیقه ای عمل کنند بنابراین کارشناسان باید در چارچوب فرهنگ عمومی به گفت و گو بپردازند.

نخستین نمایشگاه نشریات خانوادگی را معاونت امور مطبوعاتی وزارت ارشاد از 23 تا 30 شهریور ماه در سالن حجاب مرکز آفرینش های هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می کند


۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید