اخبار

تمدید مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره سراسری طنز مطبوعات و خبرگزاری ‌ها

به گزارش اداره کل امور مطبوعات و خبرگزاری های داخلی، مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره سراسری طنز مطبوعات و خبرگزاری‌ ها تا 15 شهریورماه سال جاری تمدید شد.

بنابر این گزارش، زمان برگزاری این جشنواره نیز از 15 و 16 شهریورماه به 18 مهرماه  1391 تغییر یافته است.

این جشنواره با حمایت معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌ رسانی و توسط اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در خرم­ آباد برگزار می ‌شود.

بر اساس فراخوان، این جشنواره در دو بخش «طنز مکتوب شامل داستان، طنز، شعر و کاریکلماتور» و «طنز تصویری شامل کاریکاتور، کارتون، کمیک استریپ و عکس» برگزار خواهد شد.

آثار ارسالی باید در فاصله زمانی 1/1/1389 تا 28/2/1390 در یکی از نشریات یا رسانه ‌های کشور به چاپ رسیده باشند.

موضوع آثار شرکت کننده در جشنواره آزاد است و هر شخص تنها در یکی از دو حوزه فوق می ‌تواند 3 اثر خود را به جشنواره ارسال کند.

ارسال اصل نسخه چاپ شده یا کپی خوانا باید با تأیید مدیر مسؤول رسانه باشد و در مورد طنزهای تصویری در صورت ارسال کپی نشریه، ارایه اسکن رنگی آثار برروی لوح فشرده الزامی است.

ارسال تصویر صفحه اول شناسنامه صاحب اثر به همراه آثار ضروری است و شرکت ‌کنندگان باید فرم شرکت در جشنواره را تکمیل و به انضمام آثار ارسال کنند.

نشانی برای ارسال آثار به شرح زیر است: خرم‌آباد، میدان 22 بهمن، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، دبیرخانه نخستین جشنواره طنز مطبوعات و خبرگزاری‌ ها، همچنین نشانی سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان lorestan.farhang.gov.ir است.


۹ مرداد ۱۳۹۱ ۱۶:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید