اخبار

9مرداد؛ آغاز ثبت نام در اولین نمایشگاه نشریات خانوادگی

9مرداد؛ آغاز ثبت نام در اولین نمایشگاه نشریات خانوادگی
متقاضیان شرکت در نمایشگاه نشریات خانوادگی می توانند از روز دوشنبه 9/5/1391 برای ثبت نام به مؤسسه نشرآوران به نشانی تهران - خیابان ولی¬عصر (عج) – بالاتر از سه راه شهید بهشتی - خیابان شهید اکبری – پلاک 24 مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88723227 و نمابر 88721299 تماس حاصل نمایند.

به گزارش روابط­ عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع­ رسانی، اولین نمایشگاه نشریات خانوادگی با هدف توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه مطبوعات، ارتقای هرم آگاهی ‌های عمومی، افزایش سواد رسانه ‌ای و قدرت تشخیص و انتخاب مردم در حوزه رسانه از 23 تا 30 شهریورماه سال 1391 در محل سالن مرکز آفرینش­ های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می شود.

نمایشگاه نشریات خانوادگی به نشریات و رسانه ‌هایی اختصاص دارد که زمینه، موضوع و ماهیت آن ­ها در خدمت اطلاع‌رسانی، آموزش و تفریح و سرگرمی نهاد خانواده و اعضای آن باشد.

لازم به ذکر است تمامی نشریاتی که با موضوع خانه و خانواده، مدیریت خانه، مهارت‌ های زندگی، تعلیم و تربیت و مشاوره خانوادگی منتشر می‌شود تا نشریات عمومی حوزه تعلیمات دینی، معلومات عمومی، طنز و تفریح و سرگرمی، آشپزی، دکوراسیون، تغذیه، سلامت و ورزش همگانی که مورد نیاز هر یک از اعضای خانواده اعم از کودکان، نوجوانان، جوانان، بانوان و سالمندان خانواده ‌ها است، می ­توانند در این نمایشگاه شرکت نمایند.

۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۵:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید