اخبار

از سوی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی برگزار شد: هم اندیشی دو روزه معاونان فرهنگی و کارشناسان ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها در حوزه های مطبوعات و تبلیغات

به منظور آشنایی با آخرین شیوه‌ها، دستورالعمل ‌ها و آیین ‌نامه ‌های اجرایی، همایشی 2 روزه با حضور معاونان فرهنگی و کارشناسان حوزه های مطبوعاتی، آگهی و تبلیغات ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ­ها در سالن همایش های هتل باباطاهر تهران برگزار شد.

در این همایش رؤسای ادارات اداره کل  امور مطبوعات و خبرگزاری ­های داخلی و کارشناسان این اداره کل، آخرین شیوه ‌ها و دستورالعمل و آیین‌ نامه ‌های اجرایی را برای حاضران ارایه نمودند. همچنین شنبه، سوم تیرماه مراسم افتتاحیه این همایش با حضور محمدجعفر محمدزاده، معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی؛ پدرام پاک ‌آیین، مدیرکل امور مطبوعات و خبرگزاری ‌های داخلی؛ احسان  الله حجتی، مدیرکل دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

در این مراسم معاون امور مطبوعاتی وزارت ارشاد، گزارشی از  فعالیت های 18 ماهه این معاونت ارایه کرد و در ادامه همایش، معاون فرهنگی و کارشناسان ادارات توزیع و تمرکز آگهی ‌های دولتی، امتیازات، ستاد ساماندهی پایگاه های خبری، حمایت و خبرنگاران اداره­ کل امور مطبوعات و خبرگزاری­ های داخلی، ضمن پاسخگویی به سؤالات کارشناسان استان ­ها، به هم اندیشی و ارایه دستورالعمل های جدید به صورت جداگانه پرداختند.

گفتنی است روز دوم این همایش ویژه کارشناسان تبلیغات استان ها با حضور مدیران و کارشناسان دفتر تبلیغات و اطلاع‌رسانی برگزار شد، در پایان این دوره گواهی حضور در دوره به کارشناسان و معاونان فرهنگی ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها اعطا گردید.


۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید