اخبار

با تقدیر از جلال رفیع، امیر حسین فردی و حسین قندی؛ امروز، مطبوعات ایران " پیش نگاران " خود را می شناسد

با تقدیر از جلال رفیع، امیر حسین فردی و حسین قندی؛ امروز، مطبوعات ایران " پیش نگاران " خود را می شناسد
نخستین جشنواره پیش نگاران مطبوعات کشور با هدف قدردانی و تکریم از روزنامه نگاران پیش کسوت کشور و عزیزانی که سال های سال در ساحت روشنگری، رشد و آگاهی های عمومی مجاهدت و تلاش کرده اند امروز، در محل باغ زیبا با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی برگزار می شود

در این مراسم از اساتید بزرگوار آقایان جلال رفیع، حسین قندی و امیرحسین فردی تقدیر به عمل خواهد آمد. هریک از این سه استاد گرانقدر در یکی از حوزه های رسانه و مطبوعات پیشکسوت و پیشگام بوده اند و خدمات و زحمات ارزنده فراوانی را برای فضای رسانه ای کشور انجام داده اند.

در این مراسم همچنین مستند سینمای مطبوعات، مشتمل بر سکانس های برگزیده سینمای ایران وجهان با مضمون روزنامه نگاری نمایش داده خواهد شد و برگزیدگان جشنواره فصلی مطبوعات و خبر گزاری ها (فصل زمستان سال 1390) نیز معرفی و جوایز خود را دریافت خواهند نمود.

جمع گسترده ایی از مدیران مسئول مطبوعات و خبر گزاری ها، اساتید ارتباطات و روزنامه نگاری دانشگاه ها، روزنامه نگاران و خبرنگاران پیشکسوت، برخی شخصیت های برجسته فرهنگی و هنری کشور، اعضائ محترم هیات نظارت و هیات منصفه مطبوعات و برگزیدگانی از خانواده بزرگ رسانه کشور در این مراسم حضور خواهند داشت.

 

این مراسم با اجرای آقای شهرام شکیبا روزنامه نگار و مجری برنامه های فرهنگی هنری تلویزیون در معرفی و بزرگداشت این سه پیشکسوت رسانه برگزار خواهد شد. همچنین در این مراسم جناب آقای سید حسام الدین سراج، هنرمند فرهیخته و ارجمند عرصه موسیقی اصیل ایرانی به همراه گروه موسیقی خود به اجرای زنده موسیقی سنتی و قطعاتی شاخص از اشعار حافظ و مولانا می‌پردازد.


۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید